استفاده از طرح های چوبی دکوری برای ایجاد نور مخفی

0
90

در این آموزش میخوایم بهتون یاد بدیم که چطوری با استفاده از طرح های چوبی دکوری تو خونتون نور مخفی ایجاد کنید . اینطوری هم در روز میتونید از زیبایی دکور بهره مند بشید هم در شب نور مخفی داشته باشید .  پس زمینه این دکور رو میتونید به دلخواه تغییر بدید ولی برای اینکه دکور در شب بدرخشه و نمای خوبه داشته باشه حتما از دو رنگ سفید و قرمز در دکور استفاده کنید.

چی لازم داریم :
    • تصاویر کامیک که ما برای شما آماده کردیم
    • چسب چوب
    • میخ
    • کلمپ
    • نوار ال ای دی

ابتدا باید شکل کامیک مورد نظر خودتون رو برش بدید برای این کار ما فایل های مورد نیاز شما رو از قبل آماده کردیم و کافیه تا به یه کارگاه برش cnc، سری بزنید و نقشه رو بدید تا براتون برش بزنه.

دانلود طرح ها

البته راه دیگری هم وجود داره و اون اینه که تخته تک لایه تهیه کنید و الگو رو روی کاغذ پرینت بگیرید ،سپس الگو رو بر روی تخته یک لایه قرار بدید دور تا دور اون رو با مداد علامت گذاری کنید و سپس با استفاده از کلمپ و یا هر چیزی که بتونه تخته رو ثابت نگه داره به میز ببندید و با استفاده از اره مویی شروع به برش کنید البته این روش زیاد دقیق نیست و نباید انتظار داشته باشید که برشتون مثل برش دستگاه اتوماتیک در بیاد.

همچنین بخوانید :  با استفاده از بند کفش یک دستبند زیبا برای خود ببافید - روش دوم
الگو رو روی یه تخته چوب برش بزنید
الگو رو روی یه تخته چوب برش بزنید

خوب حالا برا اینکه بتونیم دکور رو به دیوار آویزون کنیم لازمه تا یه تیکه چوب ۵ در ۵ سانتی رو با استفاده از چسب چوب به طرح چوبیمون بچسبونیم.

با استفاده از یه تکه چوب و چسب چوب یه نگه دارنده برای دکور بسازید
با استفاده از یه تکه چوب و چسب چوب یه نگه دارنده برای دکور بسازید
اگه توی این مرحله بتونید از کلمپ استفاده کنید که کار رو زیباتر تحویلتون میده و اگه این ابزار رو ندارید کافیه با قرار دادن یه وسیله سنگین بر روی دکور و کمی انتظار اجازه بدیم تا تکه چوب خوب به دکور اصلی بچسبه.

حالا باید ریسه SMD  تهیه شده رو دور تا دور دکور بچسبونید. هنگام خرید ریسه SMD اداپتور برای روشن کردن رو هم تهیه کنید تا به راحتی با اتصال آداپتور به برق بتونید نوار رو روشن کنید. البته اگه توی خویه یه اداپتور معمولی هم داشته باشید کار شما رو راه می اندازه.

جهت تولید نور مخفی ریسه SMD رو دور تا دور دکور بچسبونید
جهت تولید نور مخفی ریسه SMD رو دور تا دور دکور بچسبونید

برای زیبا تر شدن کار هم ما از یه قاب استفاده کردیم و در تصویر پس زمینه از تصاویر در هم تیره استفاده کردیم.

همچنین بخوانید :  طرز تهیه کلوچه های کره ای خوشمزه برای دورهمی های عصرانه
ایجاد تصویر پس زمینه برای دکور چوبی و نور مخفی
کانال تلگرام دست ابزار

ارسال یک دیدگاه